,,Biała Armia" Z rozpoczęciem roku szkolnego 2011/2012 w naszej parafii powstała kolejna grupa ,, Biała Armia". Jak sama nazwa wskazuje tworzą ją dzieci z grup przedszkolnych i wczesnoszkolnych, które przygotowują  się do sakramentu I Spowiedzi i I Komunii Świętej. Głównym celem założenia ,, Białej Armii" jest wprowadzenie  dzieci w celebrację najważniejszych wydarzeń roku liturgicznego, oraz modlitwa tych małych i czystych serc za parafię, szczególnie za te osoby , które najbardziej jej potrzebują. W dzień przyjęcia do , Białej Armii" każde dziecko otrzymało białą szarfę ze swoim imieniem oraz zeszyt i znaczek  Należę do ,, Białej Armii". Po każdym spotkaniu i wypełnieniu zadania dzieci otrzymują kolejne stopnie.....   W październiku miesiącu różańcowym dzieci ofiarowały Matce Bożej rozważając poszczególne części różańca: radosną- białą lilię symbol czystości i niewinności dziecięcych serc, światła - słonecznik ten, który chyli główkę w stronę światła, bolesną- czerwoną różę, symbol miłości i cierpienia Maryi i Jezusa za każdego z nas, chwalebną - chryzantemę niebieską, symbol chwały Boga i Królowej świata. Podczas tych spotkań modlitewnych dzieci i ich rodzice bardzo aktywnie uczestniczyli i włączali się w liturgię. Na koniec dzieci otrzymywały coś słodkiego, oraz integrowały się przy ognisku z kiełbaską i ciasteczkiem. Dzieci " podczas rorat niosąc lampion rozświetlały drogę Jezusowi i oczekiwały na kolejne Jego Urodziny przygotowując swe małe serduszka dobrymi uczynkami.  W Dniu Imienin Matki Bożej (Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP) - każde z dzieci przyniosło  Niepokalanej zrobione serduszko jako znak gotowości i przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Uwieńczeniem  rorat jest piękna choinka w naszym kościele, ozdoby  wykonane zostały przez dzieci ich rodziców.

Wykonane też zostały postacie naszych małych parafian ustawione blisko szopki, dzieci w ten sposób wyraziły swą  miłość do Jezusa. Jak to maluchy mówiły ,, By malutki Jezusek nie był sam".